ATC 03/2021.

Witajcie fani małych form.
W marcu proponuję Wam wyprawę na strych. Na pewno znajdziecie tam mnóstwo skarbów. Kiedy byłam mała uwielbiałam wchodzić na strych u mojej babci. Było tam mnóstwo tajemniczych przedmiotów, starych czasopism i zasuszonych roślin... Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć co kryje się na Waszym strychu.

 *

 Hello fans of small forms.  

In March, I suggest you a trip to the attic. You will definitely find a lot of treasures there. When I was little, I loved going up to my grandmother's attic. There were tons of mysterious items, old magazines and dried plants ... I can't wait to see what's hiding in your attic.

  Czekam na Wasze piękne prace i zapraszam wszystkich spoza ArtGrupy do przyłączenia się do wyzwania i do wymiany kartami ATC.

*
I look forward to your beautiful works and I invite everyone from outside ArtGrupa to join the challenge and to exchange ATC cards.

Agnieszka

 Swoje prace możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do  7 kwietnia 2021 r.  do 23:55. Do wymiany zapisujcie się  w komentarzach do 17 marca 2021. Następnego dnia ogłosimy pary wymiankowe.  Do wymiany można zapisać się z maksymalnie dwoma osobami. Prace wysyłamy do końca miesiąca, adresami wymieniamy się mailowo. Proszę trzymać się zasad oraz poinformować swoją parę o dotarciu przesyłki lub wyjaśnić, gdy okaże się, że opóźnimy wymianę.

*
You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 7th April 2021 till 11:55pm. You can sign to exchange up to two people in untill 17th March 2021 and we will announce pairs the next day. Please send your craft no latter then end of the month, please share your home address via email. Make sure you follow all rules and please let the other person know when you will post your package or if you expect some delays.You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

14 komentarzy:

 1. Piekna inspiracja Agnieszka. Ja tez uwielbialam strych u mojej przyszywanej babci i taką wielką szafę pełną skarbów. Zapisuje sie na wymianke x2

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne karty :-) Zapisuję się x2 :-)
  asmialek81@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. I´d like to participate with two (2) cards, please!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapisuję się :)
  x 2
  siodmyaniol@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Hello! What a fun theme! I would like to join with two cards. Thank you!
  salla.sinikka (at) gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. kurcze, zapomniałam się wpisać. wymieni się jedna osoba? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Peninia, I haven't received a reply from you to my mail where I asked for your mail address! Please be in touch!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger