POSTCARD JOURNAL 02/2021.

Witam.

Luty jest miesiącem zimowym i ma najmniej dni w roku i w lutym są Walentynki - dzień wszystkich zakochanych. Ale luty, to również czas wesołych zabaw, karnawałów i maskarad i przynajmniej raz w roku możemy schować się za maską… tak określa się ten miesiąc w kalendarzu księżycowym. 
Niestety od roku twarze chowamy za maskami i nie ma żadnych zabaw... Ale my w tym miesiącu będziemy szczęśliwi i szaleni... stwórzcie kartę do PostCard Journal z maską karnawałową i użyjcie koronki i wstążki i cekiny.  

*
Hi.
 
February is the winter month, it has the least days of the year and in February is Valentine's Day - the day of all lovers. It is a time of merry carnivals and carnivals, which gives us entertainment, freedom to fools, and at least once a year we can hide behind a mask ... this is the definition of the month of February in the lunar calendar. Unfortunately, we have been hiding our faces behind masks for a year ... But this month be happy and crazy ... create card to PostCard Journal with a carnival mask .... and use lace, ribbon and sequins...
 

Czekam na Wasze karty i mam nadzieję, że będziecie mieć dobrą zabawę tworząc PostCard Journal.
*
I look forward to your cards and hope you enjoy creating the PostCard Journal.


Viera

Karty z Waszego PostCard Journala możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do 22 lutego 2022 r. 
👉Jeśli się zdarzy, że będziecie miały ochotę na wymianę kartami PostCard, to robicie wówczas dwie sztuki i zgłaszacie w komentarzu pod postem chęć wymiany. Na karcie do wymiany należy umieścić swoją sygnaturę - forma dowolna.
Zasady wymiany:
do wymiany zgłaszacie się do 4 marca, następnego dnia ogłosimy pary. Karty wysyłacie do 24 marca, adresami wymieniacie się mailowo.

 

*
You can present cards from your PostCard Journal by adding a link to the InLinkzN, which is open until February 22, 2022.
👉 If you happen to want to exchange PostCards, then you do two pieces and report the desire to exchange in the comment.
You should put your signature on the card to be exchanged - any form.
Exchange rules:
You can sign up for exchange by March 4, the next day we will announce pairs. Cards are sent by March 24, addresses are exchanged by e-mail.
3 komentarze:

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger