JUNK JOURNAL 11/2019.

Witajcie!
Czas mija nieubłaganie i to już niestety ostatnie w tym roku spotkanie z Junk Journalem.  Zakończmy je z przytupem i zróbmy okładkę!

*
Time is passing so fast and this is unfortunately the last meeting this year with Junk Journal. We will finish it with a bang! So let's make a cover for our junk journal!


Oglądajcie, twórzcie i bawcie się razem z nami. Pamiętajcie, że do naszej zabawy można dołączyć w każdym momencie!
Dla najbardziej wytrwałych junk jurnalowiczek, na koniec roku, atrakcyjne nagrody od AB Studio Aga Baraniak oraz ArtGrupy ATC.

*
So, let's watch, create and play with us. Remember that you can join us at any moment!
For the most persistents junk journalers there are waiting attractive prizes at the end of the year. All sponsored by AB Studio Aga Baraniak oraz ArtGrupy ATC.  


Pozdrawiam
WuWu

http://artgrupaatc.blogspot.com/p/junk-journal.htmlJeśli chcecie mieć szybki dostęp do wszystkich wpisów w 2019 roku,  to klikajcie na zakładkę Junk Journal w górnym menu, możecie również wstawić na swoim blogu nasz banerek i podlinkować go do zakładki Junk Journal na naszej stronie.


http://artgrupaatc.blogspot.com/p/junk-journal.html

http://artgrupaatc.blogspot.com/p/junk-journal.html


       

2 komentarze:

  1. Wspaniale się bawiłam przez te wszystkie miesiące - dziękuję za ciekawe inspiracje.
    Czas oprawić nasze journale:) Serdecznie pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Finis coronat opus ... okładka gotowa :) Dziękuję za wspólną zabawę, za wspólnie spędzony czas w tym roku, za przyjemność pracy z Junk journalem.
    Pozdrawiam ...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger