ART JOURNAL - WYZWANIE Nr 1

Witam serdecznie wszystkich w pierwszym tegorocznym art-journalowym wyzwaniu. Mam zaszczyt prowadzić to wyzwanie i dlatego, że właśnie dzisiaj rozpoczyna się naszą przygoda z art journalem, wybrałam temat, w którym każdy może znaleźć wszystko to, co mu najbardziej odpowiada.

Temat:
W Twojej ulubionej książce znajdź stronę 150 i wybierz zdanie, sentencję lub kilka zdań, które Cię zainspirują i stwórz wpis, który musi zawierać wybrane zdanie. Technikę i formę zostawiam Wam do wyboru. Również sami decydujecie, do jakiego żurnalu będziecie robić swoje wpisy (stara książka, strony, zeszyty, koperty, papierowe worki lub oryginalne AJ).

Ja wybrałam starą okładkę księgi. Ma świetną gramaturę do technik mixed media, które lubię. Nałożyłam na nią białe gesso i podstawa była gotowa. Mój fragment jest z książki Death in the Woods od amerykańskiego pisarza Sherwooda Andersona:

„And so I walk in such a strange place. I dream. I let myself have fancies“.

Kolejne porcje inspiracji dla Was przygotowały Janka oraz JaMajka.


JaMajka (Michaił Bułhakov -  The Master and Margaret)Janka (Mario Puzo - The Fortunate Pilgrim)

Mam nadziejęże zachęciłyśmy Was inspiracjami na tyle, iż w krótkim czasie zanurzycie się w tworzeniu. Bardzo się cieszymy na Wasze przepiękne wpisy. I pamiętajcie! Chodzi przede wszystkim o zabawę - wyobraźnia nie ma ograniczeń.

Żurnalami nie wymieniamy się, wpisy można pokazać w żabie, która będzie otwarta do kolejnego  artjournalowego wyzwania.

Spośród osób, które wytrzymają z nami bawić się co miesiąc, wylosujemy w grudniu 3 zwycięzców, którzy otrzymają wspaniałe nagrody - paczki z materiałami do scrapbookingu. 
Naprawdę warto żurnalować!

Miłego tworzenia!11 komentarzy:

 1. Fantastyczny temat! Dziewczyny Wasze inspiracje są genialne i motywujące do działania :) Już szykuję starą książkę, którą zamienię w żuranalik :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wow takiego tematu sie nie spodziewałam :) teraz wśród ulubionych książek musze wybrać ta najulubieńszą ;)

  OdpowiedzUsuń


 3. Super temat i piękne inspiracje.Działamy!

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak ulubiona książka nie ma 150-tej strony? Jakieś odgórne wytyczne, czy sami decydujemy?

  OdpowiedzUsuń
 5. DO KAEM... ja mysle ze mozesz spokojnie korzystac ze strony 15....czasami tak jest, ze akurat na stronie 150 i 15 jest pusto, bez tekstu albo z nazwa odcinka...to mozesz uzyc jakiegos zdania z nastepnej strony :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fantastyczne prace! Chyba się skuszę- z zeszłorocznego jestem bardzo zadowolona :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Kilka dni biłam się z myślami, którą książkę wybrać. Postanowiłam otworzyć pierwszą z półki najbliższej biurka, przy którym bawię się scrapkami. Świetny temat! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie wierzę, że przegapiłam termin :/ wczoraj sprawdzałam i byłam pewna, że do dzisiaj jest czas - miałam gorączkę, ale i tak jestem pewna, że miało być do dzisiaj :P
  bardzo chciałam wziąć udział w Waszej zabawie i strona i tak powstała, więc pozwolę sobie tutaj wrzucić jeszcze linka http://szafranowetwory.blogspot.com/2016/02/ksiazkowy-art-journalowy-stworek.html
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger