13. Koperty

Lubicie dostawać listy?
Kiedy byłam dzieckiem, często wymienialiśmy się korespondencją wzajemnie. Nie tylko z przyjaciółmi i rodzina, ale i z osobami, których wcale nie znaliśmy a podczas pisania poznaliśmy je bliżej. Czasami udało się i spotkać z kimś z Rosji, lub z Niemiec :)
Poświęcaliśmy czas dla osób obcych, czyż nie robilibyśmy tego i dzisiaj? Ja mówię że tak, i dowodem tego są  nasze wymianki tutaj na ArtGrupie.
Na dzisiaj przygotowałam wyzwanie małych form, które związane jest z listami, konkretnie chodzi o kopertę. Zwykłą lub zamykana po krótkim boku, nawet wykonana samodzielnie od podstaw. Może to być także taka koperta zrobiona z papieru do scrapu, które są właśnie bardzo modne w blogowym świecie.
Kopertę będziecie ozdabiać tak, żeby zachwyciła adresata i do jej środka poproszę włożyć parę miłych słów, uśmiech przecież tak bardzo potrzebny w życiu.
Ja ozdobiłam zwykłą białą kopertę (mimo iż ona wydaje się czarna - to gesso) w stylu mix-media i ozdobiłam ją kolorowymi dodatkami w temacie natury.

 
 Do zainspirowania Was poprosiłam mojego gościa - Romę.
 
 
Więc oto nasze inspiracje, będziemy czekać na wasze projekty kopertowe.
Osoby chętne do wymiany prosimy o wpisanie w komentarzu do 2 lipca, następnego dnia ogłosimy kto komu koperty śle :)
Prace wysyłamy do 20 lipca i tak jak do tej pory adresami wymieniamy się mailowo i informujemy osobę z pary czy praca dotarła lub gdy mamy poślizg.
Pozdrawiam
Janka
 
Bardzo prosimy o przemyślane zapisy do wymian w wyzwaniach, gdyż zdarzają się sytuacje, że osoby nie wywiązały się jeszcze z poprzednich wymian a zapisują do kolejnego wyzwania.  Stwarza to nieprzyjemne sytuacje i zniechęca do zabawy.

Pary, czyli kto komu koperty wysyła:)

15 komentarze

Dziewczyny, Wasze inspiracje są niesamowite, a bije z nich taka energia, która zachęca do działania, że nie mam wyjścia - zapisuję się :)

Reply

ja też się zachwyciłam inspiracjami i podobnie jak Iwona - muszę się zapisać!!!

Reply

zapisuję się ! :) zawsze lubiłam listy i często delikatnie zdobiłam koperty by umilic adresatowi odbiór :)

p.s. 2 lipca będe akurat za granicą, więc prosze moja pare o cierpliwość, wymienie się z nią adresem jak tylko wróce czyli 9.07.

Reply

I ja też chcę bardzo się dołączyć!

Reply

Wysoko dziewczyny postawiły poprzeczkę - ale co tam zgłaszam się :)

Reply

Oczywiscie, ja sie zapisuje :)

Reply

Piękne inspiracje :) Zapisuję się.

Reply

Piękne inspiracje!
Zapisuję się i ja :)

Reply

ja też się zapisuję - niestety gdzieś mi kabelek do kompa wyparował i mam problem z zamieszczaniem zdjęć - mam nadzieję, że mnie bąbel telefonem poratuje - dlatego brak wpisów na blogu :)

Reply

Ja też! Uwielbiam koperty!

Reply

Zapisuję też Jadzię, ponieważ Ona nie ma dostępu do komputera. :)

Reply

Jeszcze Ja ! Jeszcze Ja ! Jeżeli się jeszcze da to proszę mnie dopisać :)

Reply

moja kopertowa para niestety do dziś sie do mnie nie odezwała :(

Reply

Prześlij komentarz