Alterujemy pocztówkę

To już 25 ? to czas na nowe wyzwanie, dzisiaj zapraszamy Was wspólnie z Martuszką do zabawy w przerabianie kartki pocztowej, koniecznie z widokiem miasta, miasteczka, miejscowości w której mieszkacie, ewentualnie widokówki z wizerunkiem bliskiego sercu miejsca.
Można użyć wszystkiego co Wam podpowie może sama kartka - co z nią zrobić? powycinać i stworzyć własną wersję, a może dodać do niej to i owo ? może podmalować?
Posłuchajcie Martuszki:
"Uwielbiam nadawać przedmiotom nowe życie. Dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy Inka zaprosiła mnie do stworzenia inspiracji w temacie "Alterujemy pocztówkę". Widokówki, trochę papieru, pasta strukturalna, wycinanki, kwiatki i kawałek wstążki. Tak oto powstały dwie pocztówki. Jedna w vintage-owym stylu. Druga prosta, wręcz minimalistyczna. Mam nadzieję, że te prace natchną Was do tworzenia."
 
Właśnie o to chodzi - poszukajcie widokówek i zróbcie je "po swojemu" :) zobaczycie jaka fajna zabawa - ja też pozwoliłam sobie pociąć kartkę zakupioną podczas jednodniowego pobytu w Cieszynie i potraktować ją troszkę inaczej oto wersja przed i po:


Łyk inspiracji już za nami :) zapraszamy do pokazania miejsc, w których żyjecie, z których pochodzicie, szukajcie w kioskach, na pocztach a może w szufladach ... a potem niech się alteruje!!!

Oczywiście zapraszamy nie tylko do pokazania swoich interpretacji ale również do wymiany, będzie ciekawie poznać się bliżej.
Zapisy trwają do 31 marca, proszę zgłaszać chęć udziału w komentarzu pod postem.Pary ogłosimy 1 kwietnia, a do 10 kwietnia wysyłamy kartki do osoby z pary.

Lista wymiany pocztówkowej - wg kolejności wpisów ułożona :
  1. Lawendowy Czas - Dobrosława
  2. Boei - Martuszka
  3. Carmen - Bożenka
  4. Ania S - Inka
  5. Le Petit - Agata
Wymieniamy adresy do wysyłki mailowo :) 


18 komentarze

rewelacja! zgłaszam się do zabawy :)

Reply

Fantastyczny pomysł! Wezmę udział :)

Reply

I ja też oczywiście ustawiam się w kolejce :)

Reply

Wasze inspiracje dziewczyny są tak zachęcające,że muszę spróbować alterowania-to dla mnie zupełna nowość,ale chętnie się z nią zmierzę-podoba mi się takie tworzenie czegoś,czego nie umiem :) zapiszcie mnie do wymiany.

Reply

Ale się czuję zainspirowana,że ho, ho.teraz tylko dopaśc odpowiednia pocztówkę- jak zdobędę pewnie też się skuszę i wpiszę w osobnym komentarzu: ) Świetne prace dziewczyny : )

Reply

ja również się zapisuję:)

Reply

cieszę się - już mamy nawet wakacyjny klimat - uuuh morze.. :) świetnie- bardzo się napaliłam i nic tylko bym pocztówki masakrowała.. ;))

Reply

to znaczyło, że wpisuję się do wymiany - bo kartkę z Katowic już nabyłam :)

Reply

Inka, przewiduję, w takim razie że Katowice zostaną zalterowane na wiele sposobów, już się cieszę na efekty, ja machnęłam już jedną ale mam ochotę zrobić coś jeszcze ze współczesnym widokiem :)))))

Reply

Centralna Polska też pięknymi widokami stoi, więc i Płock dołączy :-)

Reply

chętnie spróbuję wiec sie zgłaszam

Reply

Moja pocztówka dziś wysłana do Bożenki.

Reply

podaj mi swój adres na agawuj@10g.pl

Reply

Katowice lecą do Ani S ! od Ani już mam :)

Reply

Wow, nie zdążyłam wkleić swojej pocztówki, ale i tak polecą

Reply

Prześlij komentarz