ATC 01/2022.

Witajcie drodzy kreatywni przyjaciele, pozdrawiam Was w Nowym Roku na pierwszym tegorocznym wyzwaniu.
Elegancja, lekkość i precyzja ruchów, wdzięk, białe marszczone tiulowe spódnice, a wszystko to odkupione ciężką pracą, treningiem i wyrzeczeniem... Balet! To jest styczniowy motyw tworzenia kart ATC.
Niech twój umysł rezonuje z tym, co oznacza dla ciebie słowo „balet” i spróbuj przelać to na papier. Z niecierpliwością czekam na Wasze opracowanie tego puszystego eleganckiego motywu.
 
 🇬🇧

Hello dear creative friends, I greet you in the New Year at the first challange this year.
Elegance, lightness and precision of movements, grace, white ruffled tulle skirts, all redeemed by hard work, training and renunciation ... Ballet! This is a January theme for creating ATC cards. Let your mind resonate with what the word "ballet" means to you and try to put it on paper. I look forward to your elaboration of this fluffy elegant theme.
 
 Czekam na Wasze piękne prace i zapraszam wszystkich spoza ArtGrupy do przyłączenia się do wyzwania i do wymiany kartami ATC.

*
I look forward to your beautiful works and I invite everyone from outside ArtGrupa to join the challenge and to exchange ATC cards.

Aralka
 
- - - - - - - - - - - - - - -
 
📌
Swoje prace możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do 7 lutego r.  do 23:55. Do wymiany zapisujcie się  w komentarzach do 17 stycznia 2022. Następnego dnia ogłosimy pary wymiankowe.  Do wymiany można zapisać się z maksymalnie dwoma osobami. Prace wysyłamy do końca miesiąca, adresami wymieniamy się mailowo. Proszę trzymać się zasad oraz poinformować swoją parę o dotarciu przesyłki lub wyjaśnić, gdy okaże się, że opóźnimy wymianę.

*
📌
You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 7th February 2022 till 11:55pm. You can sign to exchange up to two people in untill 17th January 2022 and we will announce pairs the next day. Please send your craft no latter then end of the month, please share your home address via email. Make sure you follow all rules and please let the other person know when you will post your package or if you expect some delays. 

 

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

21 komentarzy:

 1. Ciekawy temat, zapisuję się x2

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy temat / z chęcią spróbuje x2

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę x2 ulkowiec12@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mením 1x.../vieragabor@atlas.sk/

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Odezwij się proszę na mojego maila: dokaem@gmail.com

   Usuń
 6. Moje prace nie są tak piękne jak Wasze, ale tworzenie ich sprawia mi mnóstwo frajdy... Chętnie się wymienię z 2 osobami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No co Ty piszesz za androny!? Twoje prace są debeściarskie i niepowtarzalne - ja się nimi nieustająco zachwycam ❣️

   Usuń
 7. Odpowiedzi
  1. hej , odezwij się do mnie co do wymianki.mam nadzieję,ze nie przeszkadzaCi,ze mieszkam w Szkocji? monikawardega76@gmail.com

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger