Alterujemy pocztówkę

To już 25 ? to czas na nowe wyzwanie, dzisiaj zapraszamy Was wspólnie z Martuszką do zabawy w przerabianie kartki pocztowej, koniecznie z widokiem miasta, miasteczka, miejscowości w której mieszkacie, ewentualnie widokówki z wizerunkiem bliskiego sercu miejsca.
Można użyć wszystkiego co Wam podpowie może sama kartka - co z nią zrobić? powycinać i stworzyć własną wersję, a może dodać do niej to i owo ? może podmalować?
Posłuchajcie Martuszki:
"Uwielbiam nadawać przedmiotom nowe życie. Dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy Inka zaprosiła mnie do stworzenia inspiracji w temacie "Alterujemy pocztówkę". Widokówki, trochę papieru, pasta strukturalna, wycinanki, kwiatki i kawałek wstążki. Tak oto powstały dwie pocztówki. Jedna w vintage-owym stylu. Druga prosta, wręcz minimalistyczna. Mam nadzieję, że te prace natchną Was do tworzenia."
 
Właśnie o to chodzi - poszukajcie widokówek i zróbcie je "po swojemu" :) zobaczycie jaka fajna zabawa - ja też pozwoliłam sobie pociąć kartkę zakupioną podczas jednodniowego pobytu w Cieszynie i potraktować ją troszkę inaczej oto wersja przed i po:


Łyk inspiracji już za nami :) zapraszamy do pokazania miejsc, w których żyjecie, z których pochodzicie, szukajcie w kioskach, na pocztach a może w szufladach ... a potem niech się alteruje!!!

Oczywiście zapraszamy nie tylko do pokazania swoich interpretacji ale również do wymiany, będzie ciekawie poznać się bliżej.
Zapisy trwają do 31 marca, proszę zgłaszać chęć udziału w komentarzu pod postem.Pary ogłosimy 1 kwietnia, a do 10 kwietnia wysyłamy kartki do osoby z pary.

Lista wymiany pocztówkowej - wg kolejności wpisów ułożona :
 1. Lawendowy Czas - Dobrosława
 2. Boei - Martuszka
 3. Carmen - Bożenka
 4. Ania S - Inka
 5. Le Petit - Agata
Wymieniamy adresy do wysyłki mailowo :) 


18 komentarzy:

 1. rewelacja! zgłaszam się do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny pomysł! Wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja też oczywiście ustawiam się w kolejce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wasze inspiracje dziewczyny są tak zachęcające,że muszę spróbować alterowania-to dla mnie zupełna nowość,ale chętnie się z nią zmierzę-podoba mi się takie tworzenie czegoś,czego nie umiem :) zapiszcie mnie do wymiany.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale się czuję zainspirowana,że ho, ho.teraz tylko dopaśc odpowiednia pocztówkę- jak zdobędę pewnie też się skuszę i wpiszę w osobnym komentarzu: ) Świetne prace dziewczyny : )

  OdpowiedzUsuń
 6. ja również się zapisuję:)

  OdpowiedzUsuń
 7. cieszę się - już mamy nawet wakacyjny klimat - uuuh morze.. :) świetnie- bardzo się napaliłam i nic tylko bym pocztówki masakrowała.. ;))

  OdpowiedzUsuń
 8. to znaczyło, że wpisuję się do wymiany - bo kartkę z Katowic już nabyłam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inka, przewiduję, w takim razie że Katowice zostaną zalterowane na wiele sposobów, już się cieszę na efekty, ja machnęłam już jedną ale mam ochotę zrobić coś jeszcze ze współczesnym widokiem :)))))

   Usuń
 9. Centralna Polska też pięknymi widokami stoi, więc i Płock dołączy :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. chętnie spróbuję wiec sie zgłaszam

  OdpowiedzUsuń
 11. Moja pocztówka dziś wysłana do Bożenki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Katowice lecą do Ani S ! od Ani już mam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wow, nie zdążyłam wkleić swojej pocztówki, ale i tak polecą

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger