ATC 10/2023.

 Cześć!

Temat październikowego wyzwania ATC brzmi: „Jesienny las/lis”.
Kocham jesień i kocham lisy, jesień za kolory, a  lisy za ich wyrafinowanie.
 
 
🇬🇧
 
Hi! 
The theme of the October ATC Challenge is "Autumn Forest/Fox".
I love Autumn and I love foxes,  Autumn for its colors and the foxes for their sophistication.

 

- - - - -  

Czekamy na Wasze piękne prace i zapraszam wszystkich spoza ArtGrupy do przyłączenia się do wyzwania i do wymiany kartami ATC.

*We look forward to your beautiful works and I invite everyone from outside ArtGrupa to join the challenge and to exchange ATC cards.


📌
Swoje prace możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do  7 listopada 2023 r.  do 23:55. Do wymiany zapisujcie się  w komentarzach do 17 października 2023. Następnego dnia ogłosimy pary wymiankowe.  Do wymiany można zapisać się z maksymalnie dwoma osobami. Prace wysyłamy do końca miesiąca, adresami wymieniamy się mailowo. Proszę trzymać się zasad oraz poinformować swoją parę o dotarciu przesyłki lub wyjaśnić, gdy okaże się, że opóźnimy wymianę.

*
 📌
You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 7th November 2023 till 11:55pm. You can sign to exchange up to two people in untill 17th October  2023 and we will announce pairs the next day. Please send your craft no latter then end of the month, please share your home address via email. Make sure you follow all rules and please let the other person know when you will post your package or if you expect some delays.
 
 
 

 

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

6 komentarzy:

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger