ATC 09/2022.

Witam miłośników ATC,

Temat do wrześniowych kart ATC to "ramka" - niech na każdej karcie pojawi się przynajmniej jedna, ale może być też kilka.
Jestem bardzo ciekawa, co w ramkach 😊

 🇬🇧

Hello ATC lovers,

The theme for the September ATC cards is "border" - at least one should appear on each card, but there may also be several. I am very curious what you will put inside the frames 😊

 


 


  Czekam na Wasze piękne prace i zapraszam wszystkich spoza ArtGrupy do przyłączenia się do wyzwania i do wymiany kartami ATC.

*
I look forward to your beautiful works and I invite everyone from outside ArtGrupa to join the challenge and to exchange ATC cards.
 

 Tores

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 
 📌
Swoje prace możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do 7 października 2022 r.  do 23:55. Do wymiany zapisujcie się  w komentarzach do 17 września 2022 r. - napiszcie adres do kontaktu. Następnego dnia ogłosimy pary wymiankowe.  Do wymiany można zapisać się z maksymalnie dwoma osobami. Prace wysyłamy do końca miesiąca, adresami wymieniamy się mailowo. Proszę trzymać się zasad oraz poinformować swoją parę o dotarciu przesyłki lub wyjaśnić, gdy okaże się, że opóźnimy wymianę.

*
📌
You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 7th October 2023 till 11:55pm. You can sign to exchange up to two people in untill 17th September 2022 (write the contact address) and we will announce pairs the next day. Please send your craft no latter then end of the month, please share your home address via email. Make sure you follow all rules and please let the other person know when you will post your package or if you expect some delays.

 


You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

12 komentarzy:

 1. Poproszę x 2 papierowyswiattiny@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętna na 1 ATC cichockad@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapisuję się x 2 ( bozenkal@go2.pl)

  OdpowiedzUsuń
 4. Iza K. zapisuje się do wymiany x 2. Kontakt:i.kostorz@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Klaudia zapisuje się do wymiany x 2. Kontakt: pl.klaudiatc@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapisuję się 1 x. (olga.hlavkova@arkady.cz)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapisuje się 2x. (veverka.hela@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapisuje się x2 :-) (asmialek81@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem jak to się stało,że znów się nie zapisałam gdyby ktoś miał dodatkowa karte proszę o kontakt.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger