ATC 06/2022.

Witam się dziś z Wami kartami w temacie ważki - uwielbiam wizyty nad wodą i obserwować te cudne owady, a w szczególności ich pięknie połyskujące skrzydła w słońcu - cóż to jest za gra kolorów. 
W moich kartach choć trochę starałam się oddać te barwy.
 
 🇬🇧
 
Today I would like to greet you with cards on dragonflies - I love visiting the water and observing these wonderful insects, especially their beautifully shimmering wings in the sun - what a play of colors. In my cards I tried to reflect these colors at least a little.
 
 

 
 
Czekam na Wasze piękne prace i zapraszam wszystkich spoza ArtGrupy do przyłączenia się do wyzwania i do wymiany kartami ATC.

*
I look forward to your beautiful works and I invite everyone from outside ArtGrupa to join the challenge and to exchange ATC cards.
 
 
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 📌
Swoje prace możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do 7 lipca 2022 r.  do 23:55. Do wymiany zapisujcie się  w komentarzach do 17 czerwca 2022. Następnego dnia ogłosimy pary wymiankowe.  Do wymiany można zapisać się z maksymalnie dwoma osobami. Prace wysyłamy do końca miesiąca, adresami wymieniamy się mailowo. Proszę trzymać się zasad oraz poinformować swoją parę o dotarciu przesyłki lub wyjaśnić, gdy okaże się, że opóźnimy wymianę.

*
📌
You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 7th Jule 2022 till 11:55pm. You can sign to exchange up to two people in untill 17th June 2022 and we will announce pairs the next day. Please send your craft no latter then end of the month, please share your home address via email. Make sure you follow all rules and please let the other person know when you will post your package or if you expect some delays. 


You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

13 komentarzy:

 1. Piękne karty :-) Super temat :-) zapisuję się 2x (asmialek81@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapisuję się 😀
  katarzynamajerczak317@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapisuji se 2x. veverka.hela@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Chętna na wymianki cichockad@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 5. zapisuję się również :) sabinakozminska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Mením 1x (vieragabor@atlas.sk)

  OdpowiedzUsuń
 7. Poproszę x 2 ( bozenkal@go2.pl)

  OdpowiedzUsuń
 8. I wish to swap Atc, please help me understand how to exchange. my email kalahaat@gmail.com I am able to post card tomorrow.

  OdpowiedzUsuń
 9. Proszę x 2 papierowyswiattiny@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Do wymianki zapisuje się również Iza K, wymiana x 2, i.kostorz@vp.pl

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger