ATC - TAROT

Witam was Kochani.
Czy wierzycie we wróżenie z kart? Czy, odwrotnie, boicie się popatrzyć w swoja przyszłość? Człowiek od zawsze zadawał sobie pytania, dlaczego jest na świecie, co go czeka w pracy, w związku, jakie są możliwości na życiowym rozdrożu, w jaki sposób można rozwiać wątpliwości, itd....
Pierwsze karty tarota powstały w XIV wieku i do dzisiaj się ich używa i nawet można je kupić w różnych rozmiarach i kolorystyce. Mówi się, że przed zakupem powinno się potrzymać chwilę paczkę w rękach, żeby poczuć pozytywną energię. Może w kartach, które zrobicie własnoręcznie, będzie dużo właśnie takiej energii. Dlatego zapraszam was do świata magii, żeby  w formie ATC  stworzyć własne karty tarota lub  ich część, tylko tak dla zabawy. Wybierzcie sobie z 22 kart Arkanów Wielkich, które są najbliższe waszemu sercu i użyjcie swoją wyobraźnię, fantazję do stworzenia własnych. Jestem ciekawa waszych oryginalnych pomysłów i technik. Bo ja ten temat uważam za dowolną interpretację. Więc do dzieła!

*
Hello Beloved.
Do you believe in reading cards? Conversely, are you afraid to look into your future? Man has always asked himself why he is in the world, what awaits him at work, in a relationship, what are the possibilities at the crossroads of life, how to dispel doubts, etc.
The first tarot cards were created in the 14th century and they are still used today and can even be bought in various sizes and colors. It is said that before buying, you should hold the package in your hands for a while to feel the positive energy. Maybe there will be a lot of that kind of energy in the cards you make yourself. That is why I invite you to the world of magic to create your own tarot cards or parts of them in the form of ATC, just for fun. Choose from 22 Great Arkana cards that are closest to your heart and use your imagination and fantasy to create your own. I am curious about your original ideas and techniques. Because I consider this topic as a free interpretation. So let's go!

 Czekam na Wasze piękne prace i zapraszam wszystkich spoza ArtGrupy do przyłączenia się do wyzwania i do wymiany kartami ATC.

*
I look forward to your beautiful works and I invite everyone from outside ArtGrupa to join the challenge and to exchange ATC cards.

JankaSwoje prace możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do  7 października 2020 r.  do 23:55. Do wymiany zapisujcie się  w komentarzach do 17 września 2020. Następnego dnia ogłosimy pary wymiankowe.  Do wymiany można zapisać się z maksymalnie dwoma osobami. Prace wysyłamy do końca miesiąca, adresami wymieniamy się mailowo. Proszę trzymać się zasad oraz poinformować swoją parę o dotarciu przesyłki lub wyjaśnić, gdy okaże się, że opóźnimy wymianę.

*
You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 7th October 2020 till 11:55pm. You can sign to exchange up to two people in untill 17th September 2020 and we will announce pairs the next day. Please send your craft no latter then end of the month, please share your home address via email. Make sure you follow all rules and please let the other person know when you will post your package or if you expect some delays.


You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

21 komentarzy:

 1. Trudny temat. Proszę o 1 osobę do wymiany, której wyślę wylosowaną kartę z mojego zestawu 😁

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie temat trudny no ale... 2x

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem spoza grupy, jeżeli można to chętnie dołączę do zabawy i się 1x wymienię .....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy raz więc z wrażenia (że się odważyłam) nie doczytałam ,,zapraszam wszystkich spoza ArtGrupy,, ... przepraszam za gapowatość :)

   Usuń
  2. Danusiu, te wyzwania są właśnie po to, aby zachęcić jak najwiecej osób do zabawy małą formą ATC. My tylko służymy tematami i inspirujemy do działania 🙂

   Usuń
  3. Danusiu, te wyzwania są właśnie po to, aby zachęcić jak najwiecej osób do zabawy małą formą ATC. My tylko służymy tematami i inspirujemy do działania 🙂

   Usuń
 4. Będzie ciężko, ale poproszę x1

  OdpowiedzUsuń
 5. Mením 2x...(vieragabor@atlas.sk)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie ugryzłam tematu choć intrygujący ... może jeszze nadrobię :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger