ATC - KOTY * CATS


Cześć :) W tym miesiącu chciałabym zaprosić Was na kocie wyzwanie. Jestem wielbicielką kotów, a pod swoją opieką mam dwa dachowce. Kocham je i wybaczam im nawet to, że budzą mnie w środku nocy ;) Ich mruczenie wynagradza wszystko. Bardzo martwi mnie fakt, ile niechcianych kotów rodzi się co roku i trafia do schronisk :( Dlatego mój mały apel, jeśli chcesz mieć kota, to rozważ jego adopcję, a nie kupno. On na pewno odwdzięczy się pięknym mruczeniem. 
Tymczasem serdecznie zapraszam Was do zabawy i wymiany kartami ATC.

*
Hi :) This month I would like to invite you for a cat challenge. I am a cat lover, and I have two alley cats under my care. I love them and forgive them even for waking me in the middle of the night ;) Their purring makes up for everything. I am very worried about how many unwanted cats are born every year and end up in shelters :( That's why my little appeal, if you want to have a cat, consider adopting it, not buying it. He will definitely return with a beautiful purring.
Meanwhile, I cordially invite you to play and exchange ATC cards.Czekam na Wasze piękne prace i zapraszam wszystkich spoza ArtGrupy do przyłączenia się do wyzwania i do wymiany kartami ATC.

*
I look forward to your beautiful works and I invite everyone from outside ArtGrupa to join the challenge and to exchange ATC cards.

Klaudia
Swoje prace możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do  7 sierpnia 2020 r.  do 23:55. Do wymiany zapisujcie się  w komentarzach do 17 lipca 2020. Następnego dnia ogłosimy pary wymiankowe.  Do wymiany można zapisać się z maksymalnie dwoma osobami. Prace wysyłamy do końca miesiąca, adresami wymieniamy się mailowo. Proszę trzymać się zasad oraz poinformować swoją parę o dotarciu przesyłki lub wyjaśnić, gdy okaże się, że opóźnimy wymianę.

*
You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 7th August 2020 till 11:55pm. You can sign to exchange up to two people in untill 17th July 2020 and we will announce pairs the next day. Please send your craft no latter then end of the month, please share your home address via email. Make sure you follow all rules and please let the other person know when you will post your package or if you expect some delays.You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

22 komentarze:

 1. Mením 2x... (vieragabor@atlas.sk)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super temat i zapisuję sie na x2

  OdpowiedzUsuń
 3. kocham koty - wymienię się z dwiema osobami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super 😊 zapisuję się x2

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie znalazłam maila - proszę o kontakt w sprawie wymiany ATC

   kigabet@interia.pl

   pozdrawiam kigabet vel Ki

   Usuń
  2. też poproszę o kontakt barbetka42@gmail.com

   Usuń
 5. jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koty <3
  poproszę 2x

  OdpowiedzUsuń
 6. Z pewną taką nieśmiałością 1 x :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Swap 2 x LuluBee (cikita1@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 8. Swap 2 x LuluBee (cikita1@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 9. X2, a gdyby ktoś jeszcze prywatnie chciał to moge i trzeci raz.

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja do prywatnej 😉 wymianki z Etoile

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem zdania, iż kocięta jako zwierzaki są bardzo przyjacielskie. Tym bardziej, że ja również mam u siebie ciekawego kociaka. Wielce podoba mi się to co napisano w https://kotymainecoon.pl/maine-coon-najwiekszy-i-najbardziej-przyjazny-kot-domowy/ i moim zdaniem, faktycznie tak jest często. Tym bardziej, iż koty są dość popularnym zwierzakiem domowym.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 13. Osobiście jam bardzo lubię koty i mam oczywiście takiego futrzaka u mnie w domu. Jakiś czas temu również na stronie https://abc-kot.pl/imiona-dla-kota/ czytałam o tym jakie imię dla kota wybrać. Wbrew pozorom nie stanowiło to większego problemu.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger