ATC - OKRUCHY SZTUKI - MINIMALIZM

Witajcie.

W październiku tak dobieramy środki twórczego przekazu, aby nasze artystyczne zdolności uzewnętrznić  w minimalizmie. Nie jest to łatwe, bowiem tworzenie pracy jest długim kreatywnym procesem i kusi, by coś zmienić czy dodać, a w minimalizmie jest prosto i bez przepychu.

Minimalizm powstał w drugiej połowie XX wieku, artyści minimalizmu pragnęli sprowokować do refleksji i wyciszenia poprzez tworzenie czystych, precyzyjnych dzieł z dopracowanymi detalami wykorzystując jak najmniej elementów.
Naszą inspiracją w tworzeniu minimalistycznych ATC jest obraz Donalda Judd'aInterpretacja Minimalizmu w wykonaniu MakaArt dotyka nie tylko formy, ale i koloru.
Minimalizm Zuzany nawiązuje do figur geometrycznych, jakim są trójkąty.Naszym zdaniem temat wyzwania jest prowokujący, toteż zapraszamy Was do udziału nie tylko w wyzwaniu, ale również do wymiany kartami ATC. 

  
 Swoje prace możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do  7 listopada 2018 r.  do 23:55.
Do wymiany zapisujcie się  w komentarzach do 17 października 2018. Następnego dnia ogłosimy pary wymiankowe.  Do wymiany można zapisać się z maksymalnie dwoma osobami.
Prace wysyłamy do końca miesiąca, adresami wymieniamy się mailowo.
Proszę trzymać się zasad oraz poinformować swoją parę o dotarciu przesyłki lub wyjaśnić, gdy okaże się, że opóźnimy wymianę.

You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 7th November 2018 till 11:55pm. You can sign to exchange up to two people in untill 17th October 2018 and we will announce pairs the next day. Please send your craft no latter then end of the month, please share your home address via email. Make sure you follow all rules and please let the other person know when you will post your package or if you expect some delays.
https://www.facebook.com/groups/artgrupaatc/       5 komentarzy:

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger