ATC - OKRUCHY SZTUKI - ABSTRAKCJONIZM.

Witajcie.
W marcowym wyzwaniu będziemy tworzyć ATC w klimacie abstrakcjonizmu, eliminując wszelkiego rodzaju formy i ramy określające przedmioty, perspektywy i skale.
Ojcem abstrakcjonizmu jest Wassily Kandinsky - przypadek sprawił, że pewnego dnia, po przyjściu do domu, zobaczył na ścianie dziwny obraz. 
Obraz, w którym widział tylko formy i barwy bez treści, okazał się jego własnym obrazem zawieszonym do góry nogami. Zrozumiał wówczas, że "aby wkroczyć w świat abstrakcji, należy wyzbyć się tego, co zewnętrzne i kierować się uczuciem".
Kandinsky tworzy obrazy za pomocą elementów abstrakcyjnych nawiązujących do geometrii takich jak kwadrat, koło, trójkąt, romb, trapez oraz wielu innych form - bardzo skomplikowanych i niemających nazw geometrycznych.Natchnione lejtmotywem wyzwania jakim jest obraz "Kompozycja VIII", Peninia i Zuzana przygotowały nadzwyczajne ATC - zresztą sami zobaczcie.


Uważam, że mając te wspaniałe prace jako inspiracje, tworzenie naszych abstrakcyjnych ATC pójdzie jak z płatka.
Zapraszam Was do udziału nie tylko w wyzwaniu, ale również do wymiany kartami ATC. 

 _____________________________________________________________________________

Swoje prace możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do  7 kwietnia 2018 r.  do 23:55.
Do wymiany zapisujcie się  w komentarzach do 17 marca 2018. Następnego dnia ogłosimy pary wymiankowe.  Do wymiany można zapisać się z maksymalnie dwoma osobami.
Prace wysyłamy do końca miesiąca, adresami wymieniamy się mailowo.
Proszę trzymać się zasad oraz poinformować swoją parę o dotarciu przesyłki lub wyjaśnić, gdy okaże się, że opóźnimy wymianę.

You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 7th April 2018 till 11:55pm. You can sign to exchange up to two people in untill 17th March 2018 and we will announce pairs the next day. Please send your craft no latter then end of the month, please share your home address via email. Make sure you follow all rules and please let the other person know when you will post your package or if you expect some delays.9 komentarzy:

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger