ART JOURNAL: WYZWANIE NR 7

Życie jest pełne kolorów / Colorful life

Nasze życie jest pełne kolorów. Ciemnych i jasnych, od różowego po czarny :D Dokładnie tak samo jak nasze lata życia, czasami lepsze niż inne ;) Co jednak powinno być dla nas najważniejsze to trzymanie się tych dobrych wspomnień, aby nigdy ich nie zapomnieć i zdecydowanie więcej ich tworzyć! Zatem do dzieła!
W tym wyzwaniu chciałabym, abyście na jednej stronie art journala użyli wszystkich kolorów jakie macie. Tak aby przedstawić jak bardzo nasze życie jest kolorowe. Spróbujcie nakładać na siebie kolory, mieszać, chlapać, ciapać... ale co najważniejsze, świetnie się bawcie! Namalujcie w art journalu swoje bardzo kolorowe emocje. Niech Wasza strona będzie tak kolorowa jak tego chcecie w tym konkretnym momencie! :)
W swojej pracy wykorzystałam akwarele w kostkach oraz akwarelowe marery z dużą ilością wody i nagrzewnicy :) Powodzenia!                                               

Life is full colours. Bright and dark, from pink to black ;) The same as our years of living, sometimes better than the other ;) The most important thing to remember, is that we should stick to our happy time, never forget it and make more of them! So let's do i!
I want you to try using all the colours that you have on one art journal page with this challenge. To show how colorful our life is. Try to mix them, blend them... but first of all simply have wonderful fun. Create your emotions with colours. Let your page be as colourfull as you want it to be in this particular moment :)
On my page I used solid watercolors and watercolour markers with a lot of water and the heat gun, this is how I got this effect. Good luck! 


______________________________________________________________________________

Żaba dla Art Journalowych wpisów będzie otwarta do 24 grudnia 2017 roku.
You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 24th  December till 11:55pm.

Dla najbardziej wytrwałych żurnalowiczek na koniec roku niespodzianka!

Jeżeli chcecie mieć szybki dostęp do wszystkich wpisów w 2017 roku, to klikajcie na zakładkę Art Journal w górnym menu, możecie również wstawić na swoim blogu nasz banerek i podlinkować go do zakładki Art Journal.

3 komentarze:

 1. Ja dopiero niedawno odkryłam tego bloga i mam pytanie czy poprzednie wyzwania mozna jeszcze tez zrealizować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaby (InLinkz) w postach z wyzwaniami Art Journalowymi są otwarte do 24 grudnia 2017, więc można dodawać swoje prace kiedy się chce, byle zdążyć przed zamknięciem żaby. Natomiast małe formy, czyli ATC - terminy są podane w każdym poście z wyzwaniem.

   Usuń
 2. piękne kolory, bardzo wesoły, ale i głęboki wpis :) można naprawdę wiele wyczytać (takie moje odczucia wielopoziomowe) pozdrawiam :) Marlena

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger