ART JOURNAL: WYZWANIE NR 4.

Hej!

Dzisiaj mam dla Was kolejne wyzwanie, tym razem w roli głównej KAWA. 
Uwielbiam ją nie tylko za smak i zapach, czy skojarzenia związane z chwilą wytchnienia, ale również jako dodatek do moich prac. Lubię nią pochlapać, coś postarzyć, dodać trochę vintagowego klimatu. Jak dla mnie jest niezawodna, łatwa w obsłudze i dająca wbrew pozorom wiele możliwości, zresztą sami zobaczcie.
Jeśli macie ochotę przyłączyć się do zabawy i chcecie pochwalić się swoimi wpisami, to możecie to zrobić dodając do żaby link prowadzący do Waszego postu z wpisem.

Pozdrawiam Was i zapraszam do zabawy z kawą.
Monika Huculak - Kolorowy Ptak
______________________________________________________________________________

Żaba dla Art Journalowych wpisów będzie otwarta do 24 grudnia 2017 roku.
You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 24th  December till 11:55pm.

Dla najbardziej wytrwałych żurnalowiczek na koniec roku niespodzianka!

Jeżeli chcecie mieć szybki dostęp do wszystkich wpisów w 2017 roku, to klikajcie na zakładkę Art Journal w górnym menu, możecie również wstawić na swoim blogu nasz banerek i podlinkować go do zakładki Art Journal. 
6 komentarzy:

 1. Po prostu kawa - a takie niesamowite możliwości...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały temat! Już parzę kawkę do picia i ...chlapania:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna praca :) ja wciąż się zbieram żeby spróbować Journalingu i jakoś nie mogę się zebrać :/ ale podziwiam każdą powstałą pracę w tym temacie

  OdpowiedzUsuń
 4. to też mój ulubiony napój i medium:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. I love this piece! and yes love coffee and use it in dyeing my primitive dolls and such but can you tell me a bit about how you create this piece?? do you layer it all first and then how are you getting the coffee on the page!? Is this instant coffee you work with? thank you if you don't mind sharing I would love to know a bit more. Thanks so much! I follow your blog but sorry I don't always post :(( thank you!! you are such an inspiration to me! Hugs Linda

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger