ATC: SŁOŃCE - SUN

Witajcie!

Nie wiem jak Wy, ale ja już bardzo, bardzo tęsknię za wiosną, ciepełkiem, roślinkami i śpiewającymi ptaszkami, a przede wszystkim za słońcem! W marcu często tematem różnych konkursów i wyzwań jest wiosna, ale ja chciałabym, żebyśmy w ramach naszej ArtGrupowej zabawy skupili się przede wszystkim na SŁOŃCU :)

Wszyscy dobrze wiemy, jak ważna jest to gwiazda. Bez Słońca nie powstałoby życie na Ziemi, to właśnie ono wpływa na całą naszą przyrodę. Od wieków fascynowało ludzi, nie tylko pod kątem czysto naukowym, ale również artystycznym. Kto z nas nie zrobił w swoim życiu przynajmniej jednego zdjęcia wschodu lub zachodu Słońca? Te magiczne momenty, kiedy jest tuż, tuż nad horyzontem, albo kiedy przebija swoje mocne promienie przez skłębione chmury, lub też gdy znika przyćmione księżycem, czyż nie są warte oczekiwania, obserwacji, zachwytu, aż wreszcie utrwalania?

Pomyślmy zatem w jaki sposób możemy uhonorować nasze Słoneczko na ATC i do dzieła! Praca nie musi być żółta, ale musi się na niej znaleźć Słońce :)

Gościnnie w tym wyzwaniu wsparła mnie Mosia, dla której Słońce to przede wszystkim kolory - żółty, złoty, jednym słowem - słoneczne. Jest tutaj również bardzo inspirujący cytat ze Słońcem w roli głównej :)


Mnie natomiast, dodatkowo podczas tworzenia mocno inspirowała niezwykle optymistyczna piosenka Beatlesów Here comes the sun :)

Pozdrawiam słonecznie i z niecierpliwością czekam na Wasze słoneczne ATeCiaki :)
Matilde

Swoje prace możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do  7 kwietnia  do 23:55.
Do wymiany zapisujcie się  w komentarzach do 17 marca 2017. Następnego dnia ogłosimy pary wymiankowe. Do wymiany można zapisać się z maksymalnie dwoma osobami.
Prace wysyłamy do końca miesiąca, adresami wymieniamy się mailowo.
Proszę trzymać się zasad oraz poinformować swoją parę o dotarciu przesyłki lub wyjaśnić, gdy okaże się, że opóźnimy wymianę.


You can send your crafts by using InLinkz, which is open till 7th  April  till 11:55pm. You can sign to exchange up to two people in untill 17th March 2017 and we will announce pairs the next day. Please send your craft no latter then end of the month, please share your home address via email. Make sure you follow all rules and please let the other person know when you will post your package or if you expect some delays.20 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. I can't find your email address on your blog to contact you, so could be so kind as to write to me at my email: jbp77@wp.pl . Then we could exchange our home addresses. Thanks a lot. Best regards.

   Usuń
 2. Zapisuji se 2x. Slunce už také vyhlížím...

  OdpowiedzUsuń
 3. dwa razy tradycyjnie:) fajny temat:)

  OdpowiedzUsuń
 4. poproszę x2 :) bardzo ciepły temat pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Möchte gerne 2x tauschen. Danke!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hi Alice, i can't find your e-mail adress in any your blogs, can U write to me: stylowa88@gmail.com and add your home adress, we're couple in this ATC exchange, kisses Marlena

   Usuń
 6. Ich tausche auch gerne 2 ATC. Danke.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy ktokolwiek zna adres mailowy do MS Design? Może ktoś się z nią wymieniał Ateciakiem i może mnie poratować?

  OdpowiedzUsuń
 8. Może zostaw komentarz na Jej blogu pod postem z ATC albo na FB(Michaela Svatosova).

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger