11. Parawanik

11. Parawanik

Czym jest parawan i do czego służy pewnie każdy z nas wie, ale… nie zawsze wiadomo kto lub co się za nim skrywa? Proponuję więc zabawę na zrobienie takiego parawanu, i nie chcę tutaj poznawać Waszych tajemnic, ale to w jaki sposób potraficie je ukryć. Formę, styl i technikę wykonania pozostawiam Waszej fantazji.
Oto moja propozycja
 

Do wyzwania zaprosiłam Justynę Szalejącą z papierami, która w bardzo romantycznym stylu poukrywała małe tagi. Zapewne można na nich zapisać coś interesującego i ukryć ;)

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zabawy, na wymianę można się zapisywać do 1.06. - kto z kim się wymieni zostanie opublikowane następnego dnia. Do 15.06 wysyłamy pracę do swojej pary.

Pozdrawiam, Lawendowy Czas
ATC kwietnia

ATC kwietnia

Wszem wobec ogłaszamy, że mandalowe jing-jang'owe drzewo Romy zostało wybrane jako ATC kwietnia. Serdecznie gratulujemy!!!
A oto banerek dla Ciebie:
10. Baśnie Andersena

10. Baśnie Andersena

Baśnie Andersena, to wspomnienia z dzieciństwa. Potem jako lektura w szkole. A potem – powroty do pięknie ilustrowanego wydania.
Baśnie Andersena niech będą inspiracją w tym miesiącu, przedstawcie na swoim ATC jedną baśń -  w taki sposób, żeby bez żadnego opisu można odgadnąć która to.
A oto moja interpretacja – jestem pewna, że szybciutko odgadniecie, której opowieści dotyczy.

Do udziału w zabawie niech zachęci Was nie tylko moja praca, ale również Iwony:

Osoby spoza grupy, które mają ochotę przyłączyć się do wymiankowej zabawy prosimy o komentarz pod postem do 17 maja, następnego dnia "połączymy" Was w pary.
Adresami wymieniamy się mailowo, prace wysyłamy do 31 maja, jeżeli praca dotarła lub czas oczekiwania się wydłuża informujemy o tym osobę z pary.
Pozdrawiam
Barbetka.


Copyright © 2014 ArtGrupa ATC , Blogger