POSTCARD JOURNAL 04/2021.

Witajcie. 

Tematem kwietniowego PostCard Journal jest natura.  
Czym jest dla ciebie natura? O czym myślisz? Może to kolory lub zwierzęta? A może odgłosy wiatru w drzewach czy fal?  
Na mojej karcie centralnym punktem jest sowa, a ona ma coś do powiedzenia. Dodałam zdania wycięte ze starej książki, aby stworzyć nową historię.  
 
*
Hi.
The theme for April’s PostCard Journal is nature. 
What does nature mean to you? What does it make you think of? Maybe it’s a colour scheme or animals? Is it the sounds of the wind in the trees or waves?
My card has an owl as a focal point and he has something to say. I added sentences cut from an old book to create a new story.


 

  
 

 
Zapraszamy do przyłączenia się do naszego wyzwania! Z niecierpliwością czekamy na Wasze kreacje i mamy nadzieję, że będziecie mieć dobrą zabawę tworząc PostCard Journal.

*
Welcome to join our challenge! We are eagerly waiting for your creations and and we look forward to your cards and hope you enjoy creating the PostCard Journal.

Siiri

Karty z Waszego PostCard Journala możecie prezentować dodając link do żaby, która jest otwarta do 22 lutego 2022 r. 
👉Jeśli się zdarzy, że będziecie miały ochotę na wymianę kartami PostCard, to robicie wówczas dwie sztuki i zgłaszacie w komentarzu pod postem chęć wymiany. Na karcie do wymiany należy umieścić swoją sygnaturę - forma dowolna.
✅ Zasady wymiany:
do wymiany zgłaszacie się do 4 maja, następnego dnia ogłosimy pary. Karty wysyłacie do 24 maja, adresami wymieniacie się mailowo.

 

*
You can present cards from your PostCard Journal by adding a link to the InLinkzN, which is open until February 22, 2022.
👉 If you happen to want to exchange PostCards, then you do two pieces and report the desire to exchange in the comment.
You should put your signature on the card to be exchanged - any form.
Exchange rules:
You can sign up for exchange by May 4, the next day we will announce pairs. Cards are sent by May 24, addresses are exchanged by e-mail.
 
 
 

3 komentarze:

 1. Wspaniała karta! I chyba już mam pomysł na swoją, zupełnie inną :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewczyny co to jest postcard journal? ma jakieś wymagania wielkościowe itp? ATC znam i robię ale postcard journal pierwsze słyszę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postcard journal to album stworzony z kart pocztowych. Szczegóły co do wymiarów i wykonania znajdziesz w pierwszym, styczniowym poście http://artgrupaatc.blogspot.com/2021/01/postcard-jornal-012021.html
   Zapraszamy do zabawy :)

   Usuń