ZASADY * RULES

⇓   ENGLISH VERSION BELOW

Art Grupa to miejsce, gdzie każdy, kto posiada swój blog czy stronę może wziąć udział
w wyzwaniach.
W każdym miesiącu ogłaszane są dwa wyzwania:
   • Wyzwanie na 10 - robimy zawsze ATC
   • Wyzwanie na 25 - robimy Art Journal 
   • ...
    Aby wziąć udział w wymianie wystarczy zapisać się w komentarzu pod postem. Zapisać można się do wymiany z maksymalnie dwiema osobami w jednym wyzwaniu.
    Można również tylko podlinkować swoją pracę w żabce, gdy nie uczestniczymy w wymiance (wymiana nie jest obowiązkowa.)

    Jeśli  ktoś zapisał się do udziału w wyzwaniu, a potem okoliczności sprawiły, że ma problem z dotrzymaniem terminu, prosimy to zgłosić do administracji i osobie, z którą jest się w parze.

    Po otrzymaniu przesyłki z wymianką należy poinformować osobę, z którą jest się w parze, że przesyłka dotarła - można to zrobić bezpośrednio na blogu danej osoby, bądź wysłać mail.

    Jeżeli do wymian zgłaszają się osoby, które wcześniej nie wywiązywały się  ze złożonych zobowiązań, to nie będą uwzględniane przy kolejnym wyzwaniu do którego się zapiszą.

    Jeżeli wklejacie prace do żabki, to prosimy podpisać je tym samym nickiem, którym podpisałyście się w komentarzach.


    Żaba pod wyzwaniem jest otwarta przez 28(29) dni.
    I tak dla wyzwania na 10 dnia miesiąca zamknięcie jest 7 dnia następnego miesiąca, dla wyzwania przypadającego 25 dnia miesiąca zamknięcie jest 22 dnia następnego miesiąca.

    Wszelkie wątpliwości i problemy prosimy zgłaszać na mail artgrupaatc@gmail.com.

    RULES

     ArtGroup is the place, for all those who have blog or art web page and would like take part in challenges. There are two challenges announced each month:
    • On 10th of each month we do ATC 
    • On 25th of each month we do Art Journal 
    • ...
    If you would like to take part in challenge and exchange your crafts please post a comment under the post. You can sign to exchange up to two people in one challenge.
    Exchange is not compulsory. If you just want to show your art, you can share it by means of InLinkz. If there is a risk of delay (due to unexpected circumstances) or you cannot take part in exchange please contact person who is response in this challenge and the other person you exchange with. After receiving package with craft, please inform the sender about successful handover (use email or contact via blog). 
    People, who previously failed to fulfill their undertakings, will not be taken into account for new challenges. 

    When using InLinkz, please use the same nickname that is used when commenting or issuing posts. 


    InLinkz related to specific challenge is active for about one month. InLinkz is deactivated 3 days before start of new one (e.g. for these challenges that start on 10th of one month, InLinkz is active up to 7th of the next month). 

    Please contact us (using artgrupaatc@gmail.com) in case of any doubts.